Centrum Damiana cennik Warszawa

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych
Odnośniki


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

 

Blog Vislanijczyka

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: cc- to zbawienie, dlaczego wzbudza taką agresję??
CENNIKi Centrum Damiana w warszawie: www.damian.pl/poloznictwo.html Klinika Iatros: www.iatros.pl/cennik.html
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,548,100782596,100782596,cc_to_zbawienie_dlaczego_wzbudza_taka_agresje_.htmlTemat: Gdzie w Warszawie operacje laserowe żylaków ?
Mozesz znalezc strony na internecie leczenie laserem EVLT.Wyniki sa zadowalajace z tego co czytalam, aczkolwiek nikogo nie znam po tym zabiegu.Adres w Warszawie: Centrum Dermatologii Laserowej i Przeszczepiania włosów www.lasermed.pl ul. Hoża 58/60 róg Poznańskiej 00-682 Warszawa tel.: 22 627 15 84 tel./fax: 22 627 15 83 Aby zakwalifikować sie do zabiegu zapraszaja na wizytę do dr Adama Zielińskiego chirurga naczyniowego, który u nich konsultuje a zabiegi wykonuje w Szpitalu Damiana. Cennik jest tam podany. Sama jestem zainteresowana ta metoda.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,216,106411503,106411503,Gdzie_w_Warszawie_operacje_laserowe_zylakow_.html


Temat: dzisiaj o 8 rano mam tomografię mojego chorego łba
oj Suchutki, chyba dowartosciowujesz swoja glowe przy pomocy kasy, rodzicow zreszta. takiej ceny po prostu nie ma. najdrozsza tomografie glowy w warszawie robi centrum onkologii za 350 zl. ja swoja zrobilam w centrum damiana, ktory jest najlepszym szpitalem w polsce. z glosnika saczyl sie bach, kontrast tez mi dali, a na koniec mila pani mi kawke proponowala. i u nich w cenniku...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,99,77646550,77646550,dzisiaj_o_8_rano_mam_tomografie_mojego_chorego_lba.html


Temat: spirometria warszawa
100sztuk napisał: > Szpital ul. Wołowska Wołoska ? ;) Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, ul Wołoska 137. Centrum Damiana spirometria prosta - 35 PLN spirometria z próbą rozkurczową (podwójna) - 45 PLN www.damian.com.pl/polski/cennik/aler.asp S.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,22,37217031,37217031,spirometria_warszawa.html


Temat: nowotwór trzustki- pyt. DO p.t. ONKOLOGA
dziękuję za linki. Poczytałem. Koszt badania CT uzyskałem w Centrum Onkologii. Jest to koszt zakresu nazywanego "SPIRALNE CT jamy brzusznej" wraz z niezbędnymi kontrastami, których jest dwa, lub nawet trzy. Damian podaje stawkę tak zwaną minimalną, dowiem się za ile szt ekspozycji. Wiesz, tak się pisze w cenniku internetowym trochę jak w reklamach cen wycieczek w biurze podróży :)) np: Kreta - ... > firma podała Ci cenę tej usługi - 800 zł. Wiem natomiast, że można zrobić to > dużo taniej. Piszesz chyba z Warszawy. Szpital Damiana świadczy tę usługę za > 270 lub 330 zł. Oto link: > www.damian.com.pl/polski/cennik/mammografia.asp > Znalazłam też szpital w Lublinie (czasami warto się przejechać) - cena zł 350. > rtg.specjal.szpital.lublin.pl/cennik.htm > Zadzwoń też może do Instytutu Gruźlicy przy...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,22,6935310,6935310,nowotwor_trzustki_pyt_DO_p_t_ONKOLOGA.html


Temat: co to jest cc na życzenie?
CC na życzenie tylko w szpitalach/klinikach prywatnych. W Warszawie co nie jest żadną tajemnicą wykonywane w Centrum Damiana koszt 8200 w tym trzy dni pobytu w szpitalu i w Iatros koszt 5400 plus cztery dni pobytu w szpitalu. Cennik jest na stronach obu szpitali.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,585,66756058,66756058,co_to_jest_cc_na_zyczenie_.html


Temat: ceny porodów w Centrum Medycznym Damiana
ceny porodów w Centrum Medycznym Damiana Szanowne Panie Centrum Medyczne Damiana systematycznie monitoruje strony internetowe i czaty na których może znaleźć niezależne i obiektywne oceny naszej działalności. Do tej pory byliśmy jedynie biernymi czytelnikami. Ostatnia wymiana uwag z lutego i marca br. zmusiła nas do zajęcia oficjalnego stanowiska w sprawie cen porodów. W Centrum Medycznym Damiana na porody i operacje obowiązuje cennik! Każda pacjentka zgłaszająca się do Centrum Medycznego na poród płaci cenę cennikową. Takie ceny dotyczą wszystkich lekarzy pracujących w Damianie. Ceny na ``wynajem`` (negocjowane z lekarzem) dotyczą jedynie pacjentek , które są prowadzone w prywatnych gabinetach lub innych placówkach skąd lekarz kieruje swoją pacjentkę na poród do naszego szpitala. Zarząd i dyrekcja Centrum Medycznego Damiana uprzejmie proszą o sygnalizowanie wszystkich nieprawidłowości, z którymi Panie się spotkają na naszym terenie. Wszelkie uwagi i pytania mogą Panie kierować osobiście, telefonicznie 566 22 09 lub na nasz adres e-mail: info@damian.com.pl Odnośnie uwag dotyczących bezpieczeństwa pacjentki i ... gotowości salę cięć, salę intensywnego nadzoru dla położnicy oraz sprzęt zabezpieczający noworodka (inkubator, respirator) Niestety, jak i wiele innych oddziałów położniczych w Warszawie, trudne przypadki przekazujemy do wysokospecjalistycznych ośrodków takich jak...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,588,11756752,11756752,ceny_porodow_w_Centrum_Medycznym_Damiana.html


Temat: damian-ceny-zalamka
SPROSTOWANIE Szanowne Panie Centrum Medyczne Damiana systematycznie monitoruje strony internetowe i czaty na których może znaleźć niezależne i obiektywne oceny naszej działalności. Do tej pory byliśmy jedynie biernymi czytelnikami. Ostatnia wymiana uwag z dn...............- zmusiła nas do zajęcia oficjalnego stanowiska w sprawie cen porodów. W Centrum Medycznym Damiana na porody i operacje obowiązuje cennik! Każda pacjentka zgłaszająca się do Centrum Medycznego na poród płaci cenę cennikową. Takie ceny dotyczą wszystkich lekarzy pracujących w Damianie. Cenny na ``wynajem`` (negocjowane z lekarzem) dotyczą jedynie pacjentek , które są prowadzone w prywatnych gabinetach lub innych placówkach skąd lekarz kieruje swoją pacjentkę na poród do naszego szpitala. Zarząd i dyrekcja Centrum Medycznego Damiana uprzejmie proszą o sygnalizowanie wszystkich nieprawidłowości, z którymi Panie się spotkają na naszym terenie. Wszelkie uwagi i pytania mogą Panie kierować osobiście, telefonicznie 566 22 09 lub na nasz adres e-mail: info@damian.com.pl Odnośnie uwag dotyczących bezpieczeństwa pacjentki i dziecka na oddziale położniczym: Nasza klinika nie jest ... oraz sprzęt zabezpieczający noworodka (inkubator, respirator) Niestety, jak i wiele innych oddziałów położniczych w Warszawie, trudne przypadki przekazujemy do wysokospecjalistycznych ośrodków takich jak np.: Oddział Intensywnej Terapii Noworodka przy ulicy Karowej...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,588,10877949,10877949,damian_ceny_zalamka.htmlDesigned by Finerdesign.com